fbpx

Vestlusõhtu

Õnnelik Hommik / Joyciety – inspiratsiooni õhtu, esitab ja juhib Peeter Wõrk

Käes on suurte muutuste algusaeg nii inimeste mõttemaailmas kui ühiskonnas. Vaatame nägemust, milliseks võib kujuneda elu uues maailmas ja kuidas me sinna sobitume, millisteks muutusteks peaks valmis olema ühiskond, riigid, ettevõtjad. Oleme hakanud tähtsustama asjade asemel emotsioone, otsima tõelist tingimusteta armastust ja vabadust, soovime taas suhelda inimeste, mitte organisatsioonidega, pöörame palju rohkem tähelepanu enda rahulolule kui teiste arvamustele. Samas tähendavad need arengud arvestatavaid muutusi tööandjatele, maksude laekumisele, bürokraatlikele asutustele ja kõigile teistele süsteemidele.

Osaleja saab mõelda kuivõrd rahuldustpakkuv on elu täna ja mida saab ette võtta, et seiklus oleks nauditavam. Mida on tegelikult vaja selleks, et olla rahul ja õnnelik, kus on minu enda elurõõm? Mis on muutumas meie arusaamades – vaatleme uue aja kaheksat põhiväärtust. Mis juhtub ühiskonnas kui meie ise oleme muutunud? Kes muutustest võidavad? Vaatame süsteemselt lihtsa õnneliku eluolu olemust. Et ootamatused oleks oodatud.

Ma olen väga tänulik, kui saan inimestele anda uusi mõtteid ja häid emotsioone. Olen õnnelik kui saan anda kasvõi ühe mõtte, mis teeb inimese rõõmsamaks, õnnelikumaks, mis teeb maailma ausamaks ja vabamaks.

8. veebruaril 2013 viime läbi inspiratsiooniõhtu jätkuüritusena praktikumi, kus teeme iseseisvat ja grupitööd omaenda eluolu ja rahuloluga. Kõigile, kes osalevad inspiratsiooniõhtul on praktikumis osalemine 30% soodsam ja koht garanteeritud.

Peeter Võrk

Lugupidamisega,

Peeter Wõrk

Seminari läbiviija Peeter Wõrk on pikaajaline juhtimiskonsultant ja ettevõtja, erilalalt süsteemiinsener, hingelt vaatleja, raamatu „Õnnelik Hommik“ (2012) autor. Juhtimiskonsultandina on Peeter töötanud McKinsey & Co Skandinaavia kontoris ning seejärel oma ettevõtte PW Partners AS juhina. Tänasel päeval on ta Eesti Õlletootjate Liidu juht, Toiduliidu juhtkogu liige, Kiwanis Tallinn president, Rahvusvahelise Noortekoja (JCI) auliige, varem on olnud muuhulgas Eesti Konsultantide Assotsatsiooni president ja ka Ameerika Kommerskoja Eesti asepresident. Töötanud on Peeter veel USA saatkonnas Tallinnas ja programmeerijana Kanadas.

www.joyciety.com

Toimumise aeg ja koht: pühapäeval, 25.11.2012, kell 17.00-20.00 Parem Elu Koolitused ruumides, Tartu Loomemajanduskeskuses, Kalevi 17 (kõige pargipoolsem uks).

Osalustasu: 15 eurot

Vestlusõhtule registreeru siin:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Top